300 2T
XE
300 2T

Tirgū parādījies ilgi gaidītais enduro motocikls FANTIC XE300 2T, kas tiek darbināts ar jaudīgo Minarelli Euro5 motoru, ar degvielas iesmidzināšanas sistēmu un ir aprīkots ar elektrisko starteri.
Motocikls, kuram uzvaras garša nav sveša. FANTIC motocikls XE300 2T jau ir uzvarējis vairākās enduro sacensībās, kuru pilotē jaunais zviedru braucējs Albins Norbins. Ar tieši šo motociklu viņš ir izcīnījis Enduro Junior2 pasaules čempiona titulu. FANTIC tas jau ir 5 tituls. Pirmā motocikla XE300 2T versija tika izstrādāta sadarbībā ar izcilo Deividu Gvarneri. 2022. gadā, kad viņam nopietnas traumas dēļ nācās izstāties no E3 klases esot līderpozīcijā. Tieši šobrīd FANTIC XE300 beidzot ir pieejams tirgū. Motocikls, pateicoties tirgū labākajam 300cc dzinējam un revolucionārai dzesēšanas sistēmai, ir paredzēts bezkompromisa veiktspējai. Pirmo dzinēju Fantic Racing klāstā Itālijā izstrādāja, testēja un ražoja uzņēmums Minarelli, kuru FANTIC iegādājās 2020. gadā no Yamaha Motor Europe. Kompakts, ar tehnoloģijām bāgāts un īpaši augstas veiktspējas dzinējs, kas garantē lielu jaudu, bet vienmērīgu un maksimālu griezes momenta līkni visos apgriezienos.
Šī motocikla tehnoloģija garantē izcilu veiktspēju, pirmkārt un galvenokārt pateicoties Dell'Orto dubultā inžektora elektroniskajai iesmidzināšanas sistēmai, kas nodrošina izcilu darbību un atbilstību E5 Plus prasībām. Izplūdes vārsts ir elektronisks, kas nodrošina vienmērīgu un maksimālu griezes momenta līkni jebkurā ātrumā. Minarelli izstrādātais elektriskais starteris nodrošina tūlītēju iedarbināšanu jebkuros apstākļos. Visbeidzot, hidrauliskais sajūgs nodrošina precīzu un vieglu ātrumu pārslēgšanu arī palielinātas slodzes apstākļos.
Augstākās klases motocikls, kas atšķiras no saviem konkurentiem tirgū. Tas ir vienīgais 300 2T, kas ir iestrādāts augstvērtīgā alumīnija rāmī, nodrošinot vislabāko iespējamo stingrības/viegluma attiecību. Tāpat kā citi enduro klases brāļi un māsas, tas balstās uz Kayaba balstiekārtu ar 48 mm SSS dakšu, kas gadiem ilgi ir bijis atskaites punkts bezceļu pasaulē. FANTIC XE300 2T ir ārkārtīgi veikls motocikls ar nepārspējamām vadāmības īpašībām savā klasē.
2-taktu jaudu kontrolē augstākās klases vadības bloks, galvenokārt daudzlīmeņu vilces kontroles sistēma, kas ir ideāli piemērota dažādu apstākļu pievarēšanai un slēdzis uz stūres, lai pārslēgtu nepieciešamo degvielas kartes iestatījumu. Lieliska funkcionalitāte tiek garantēta arī no apkopes viedokļa.
Fantic testa komandas izstrādātais ergonomiskais dizains – minimālie izmēri un maksimāla svara centralizācija. Tieša piekļuve gaisa filtram. Eļļas un benzīna tvertne ir integrēta rāmī, lai nodrošinātu motocikla slaido dizainu un ergonomiku. Aizmugurējā ass ir pilnībā pārveidota salīdzinājumā ar citiem FANTIC 2-taktu bezceļu modeļiem, nodrošinot vietu daudz vairāk komponentēm, bet saglabājot tos pašus kopējos izmērus.
Padziļināta izpēte tika atvēlēta arī slēdžu un pogu pozīcijām uz stūres, nodrošinot lielisku funkcionalitāti - samazinot vietu un uzlabojot dizainu. Motocikla komplektācijā ir iekļautas - gaismas diodes, daudzlīmeņu vilces kontrole un dubultās degvielas karšu slēdzis, kas ir novietots kreisajā pusē, un domājot par pilota ērtumu noslāpēšanas slēdzis ir pie labās rokas.

- iespējams iegādāties nomaksā

- iespējama piegāde visā Latvijas teritorijā

Tehniskie dati
Izmēri mm (garums / bāze / platums): 2200 / 1485 / 825
Sēdekļa augstums mm: 970
Svars kg: 107
Degvielas tvertnes tilp. l / Eļļas tvertnes tilp. l: 9 / 0.8
Dzinēja tilpums cm³: 292.9
Cilindru skaits / Cilindra diametrs un gājiens mm: 1 / 72 x 72
Dzinēja taktis / Kompresijas pakāpe: 2 / 11.5:1
Starteris: Elektriskais
Degvielas sistēma: Netiešā ar 2 iesmidzinātājiem
Pārnesumu skaits: MT5
Piedziņas tips: ķēdes
Priekšējās piekares tips / Gājiens mm: KYB ø48 mm. pilnībā regulējama / 300
Aizmugurējās piekares tips / Gājiens mm: KYB, pilnībā regulējama / 315
Bremzes priekšā / Bremzes aizmugurē: ø270mm / ø240mm
Priekšējais ritenis: 90/90/21
Aizmugurējais ritenis: 140/80/18