450
XXF
450

Tehnisko īpašību un progresīvu tehnoloģiju apvienojums, lai jūs kļūtu par labāko braucēju arēnā.
XXF450 ir dzinējs ar apgrieztu priekšējo daļu un satriecošu alumīnija rāmi, kas nodrošina maksimālu veiktspēju, sporta vadības bloks un Fantic e-Pakotne, lai pielāgotos jebkuriem apstākļiem.
XXF450 – motocikls, kas lepojas ar griezes momentu, jaudu un neierobežotu agresivitāti, nezaudējot daudzpusību, veiklību un vadāmību.

Izcilās tehnoloģijas, šasija un ergonomika, kas ir Fantic rūpnīcas braucēju pieredzes rezultāts, padara jauno Fantic XXF 450 klāstu par patiesi neparastu. Ārkārtīgi jaudīgs motocikls, bet tajā pašā laikā intuitīvs un ārkārtīgi līdzsvarots visos lietošanas apstākļos.

XXF450 radītā vilce, griezes moments un jauda ir līdzsvarota ar lielisku motocikla kontroli un vadību, kas ļauj izmantot tās neierobežotās iespējas vislabākajā veidā. ECU sistēma ir RX1Pro Athena-GET vadību, ko izstrādājis Fantic Racing departaments: sacīkšu vadības bloks, kas uzstādīts uz standarta motocikla, lai izvēlētos ideālos regulējumus, tiek izmantots slēdzis, kas atrodas uz stūres. Fantic piedāvā 3 dažādus iespējamos iestatījumus: Standard, Hard un Soft, kurus var arī pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām. Arrow titāna izplūdes sistēma jau standarta parīkojumā ir būtisks ieguvums.

Slaidās virsbūves formas atvieglo pārvietošanos uz sēdekļa un garantē tūlītēju motocikla izjūtu. Sānu paneļi ir funkcionāli un ergonomiski, ļaujot pārvietoties un vadīt motociklu jebkurā situācijā. Sēdeklim ir augstas saķeres pārvalks. Tvertnes tilpums ir 6,2 litri.

Milzīga jauda, ko kontrolē tehnoloģija. XXF 450 ir aprīkots ar vilces kontroli un GET starta kontroli. Liels pluss ir LC-GPA ekrāns, kas atrodas uz dubļusarga, lai uzlabotu iedarbināšanu un parādītu dažādus vilces kontroles līmeņus.

Pateicoties izcilajam alumīnija rāmim un KYB piekares īpašībām ar SSS (Speed-Sensitive System) 48 mm diametra dakšu, 310 mm gājienu un MX iestatījumu, ko pētīja un uzlaboja Fantic sacīkšu nodaļa. Monoamortizators nodrošina 317 mm riteņa gājienu un ir atsevišķi regulējams preload, compresion un rebound. Alumīnija sakausējuma aizmugurējā dakša un 21x1,60 - 19x1,85 diski, lai pielāgotos Pirelli 80/100-21 un 110/90-19 riepām, papildina transportlīdzekļa dinamikas paketi. Nissin bremzes ar 270 mm diskiem priekšā un 240 mm aizmugurē.

XXF 450 ir aprīkots ar īpašu lietotni "WiGET", kas pieejama Android un iOS, izmantojot viedtālruni, jums ir atļauts pielāgot vadības bloka parametrus, pārvaldot uzlaboto aizdedzes karti un degvielas padeves karti. Ideāls risinājums, lai jūsu rīcībā vienmēr būtu ideāls uzstādījums jebkura veida reljefam un jebkura veida vides apstākļiem. Varat atklāt Fantic Racing izstrādātos iestatījumus vai izveidot ideālus regulējumus savam braukšanas stilam un savām vajadzībām. Varat arī nolasīt velosipēda stundu skaitītāju, pievienot apkopes piezīmes, nolasīt diagnostiku un skatīt dzinēja datus reāllaikā.

Tehniskie dati
Izmēri mm (garums / bāze / augstums / platums): 2185 / 1485 / 1285 / 825
Sēdekļa augstums mm: 965
Svars kg: 111
Degvielas tvertnes tilp. l / Eļļas tvertnes tilp. l: 6.2 / 0.9
Dzinēja tilpums cm³ / Vārstu skaits: 450 / 4
Cilindru skaits: 1
Dzinēja taktis / Kompresijas pakāpe: 4 / 13.0:1
Starteris: Elektriskais
Pārnesumu skaits: MT5
Priekšējās piekares tips / Gājiens mm: KYB ø48 mm / 310
Aizmugurējās piekares tips / Gājiens mm: KYB / 317
Bremzes priekšā / Bremzes aizmugurē: Hidrauliskais disks ø270mm / Hidrauliskais disks ø240mm
Priekšējais ritenis: 80/100/21
Aizmugurējais ritenis: 110/90/19